DEN ZEMĚ 2017 V REC GROUP

27.3.2017

Všechny srdečně zveme na tradiční, ekologicko-kulturní akci plnou zábavy a poznání, která se uskuteční 22. 4. 2017 od 11 do 18 hodin v areálu REC Group a KOVOZOO.

Letošní již 10. ročník oslavíme v areálu společnosti REC Group velkolepě! Můžete se těšit na světově známého rybáře JAKUBA VÁGNERA. Velkým lákadlem bude také koncert MARKA ZTRACENÉHO!

Pro děti bude připraveno opět mnoho atrakcí – motokáry, segway vozítka, čtyřkolky, skákací hrady, lukostřelba, jízda vláčkem STEELINKA, prohlídka letadla, pirátské lodi NADĚJE nebo VYHLÍDKOVÝCH LÁVEK. Nebudou chybět exhibice v podobě BAGROVÉ SHOWHASIČŮ nebo KOVÁŘŮ. Děti se vyřádí s JIRKOU HADAŠEM v jeho pohádkovém karnevalu nebo s VANDOU A STANDOU v programu „ABY BYLO NA ZEMI MILO“.

Na tradičním jarmarku najdete spoustu dobrot a navíc vám k tomu zahraje kapela KUMPÁNI.

V kongresovém centru to bude opět žít – v hlavním sále budou probíhat SCIENCE SHOW S CENTREM VIDA, děti si zde vyzkouší fyzikální pokusy, ale také virtuální realitu, vyzkouší si hry a hlavolamy ve VĚDECKÉ KAVÁRNĚ nebo si vyzkouší vařit v KUCHAŘSKÉ DÍLNIČCE. Soutěžit můžete v EKOOLYMPIÁDĚ nebo ve FARMÁŘSKÉ STEZCE. Ekologické hry a soutěže nabídnou také kolektivní systémy ELEKTROWIN, EKOKOM, EKOBAT A EKOLAMP.

Vstupné ZDARMA má každý, kdo přinese VYSLOUŽILÝ ELEKTROSPOTŘEBIČ (pozn. 1 spotřebič/osobu).

Těšíme se opět na krásnou atmosféru s Vámi!

TISKOVÁ ZPRÁVA – DEN ZEMĚ 2017