Celý projekt zastřešil Tomáš Pospíšek z obchodního oddělení, kterého jsme se rozhodli vyzpovídat:

Tome, jakou podlahu jste instalovali pro Dukla Trenčín?

Jednalo se o 200m2 puzzle 986x986x16 mm. Základem je černá SBR deska – GELFLOOR ICE vyrobená ze směsi pryžového granulátu SBR a EPDM, pryžové drásaniny a polyuretanového pojiva. Dukla Trenčín si do podlahy vybrala příměs svých klubových barev, tedy žluté a červené barvy, obě dvě v množství 5 %.

Kde všude podlahu v klubu najdeme?

Nachází se v šatnách, chodbách a na střídačkách.

Je těžká instalace takových desek?

Vůbec ne, v tomto případě si podlahu pokládal zákazník sám (systém puzzle se zámky + dořezávání zvládli sami bez problémů). Pokud by však zákazník chtěl služby instalace, máme k dispozici pokladačské firmy, které můžeme doporučit.

Jednalo se o první realizaci, kde je podlahovina využita pro zimní stadiony?

Ne, instalací podlah na zimních stadionech proběhlo už spousta. Podlaha má mnohostranné využití, takže jsme pokládaly podlahu na plochy kolem kluziště, na chodby zimního stadionu, do šaten, střídaček, na schodiště či do fitness klubu.

V čem spočívají výhody podlahy na zimních stadionech?

Podlaha je velmi odolná proti poškození od ledních bruslí a zároveň netupí jejich ostří. Podlaha je rezistentní vůči vodě, mrazu a povětrnostním podmínkám. Tlumí hluk a vibrace.

Od realizace uběhl nějaký měsíc, máte zpětnou vazbu jak je zákazník spokojen s podlahou?

Zákazník je velmi spokojen. 4 září proběhlo zahájení sezóny Dukly a otevření stadionu včetně přestavení úprav stadionu. Podlaha firmy Gelpo hrála při rekonstrukci důležitou roli. Nyní se zákazníkem jednáme o obložení stěn chodby, která vede do kabin. Hráči často chodí z ledu do šaten v zuřivém rozpoložení a mlátí hokejkami do stěn. Guma, kterou by se obložily stěny chodby by ochránila stěny před projevy emocí hokejistů.


Děkujeme Tomovi za informace, které nám poskytl a přejeme celému obchodnímu týmu Gelpo mnoho dalších úspěchů a více zuřivých hokejistů.