Vyhledávání na webu

Pryžové desky protiodrazové, akustické, protihlukové

Bezpečnost a zmírnění hluku

Pryžové desky protiodrazové, akustické s  rastrem

Pryžové desky protiodrazové, akustické s rastrem

Pryžové desky protiodrazové hladké

Pryžové desky protiodrazové hladké

Pryžová dlažba na podlahy

Pryžová dlažba na podlahy

Pryžový granulát

Pryžový granulát

Shootblock pryžový kvádr

Shootblock pryžový kvádr

Pryžové desky na střelnice jsou díky svým vlastnostem speciálně určené především pro použití jako protiodrazové obklady stěn, podlah, stropů a dalších konstrukčních prvků vnitřních (tunelových) a venkovních střelnic pro ruční palné zbraně ve smyslu ČSN 39 54 01. Zároveň tlumí a výrazně snižují hladinu hluku vznikajícího při střelbě na střelnici. Díky tomu zajišťují požadovanou bezpečnost účastníků střelby a v neposlední řadě se podílí na ochraně jednotlivých zařízení a konstrukčních prvků střelnice před poškozením způsobeným střelbou.

Vzhledem k náročnosti požadavků na parametry desek spolupracujeme už při vývoji materiálu se znalci v oboru střeliva, výbušnin a specializované balistiky. Jsme schopni dodat nejen konkrétní pryžové desky, ale nabídnout i možnost konzultace v oboru střelnic, navrhnout komplexní řešení, vypracovat projekt a připravit dokumentaci.

Naše nabídka zahrnuje řešení jak pro civilní, sportovní, kryté, otevřené, kontejnerové, tunelové střelnice tak i pro ozbrojené složky armádních a policejních jednotek.​​​​​​​

Desky se vyrábějí z SBR pryže. Standardní barva je černá, na přání zákazníka je možné probarvení v pojivu nebo barevný nástřik v široké škále barev. Rozlišují se podle typu využití. V zásadě se používají desky o rozměru 500 x 500 mm a tlouštěk od 20 mm do 100 mm.
Konkrétní navržení desky na střelnici (typ, výšku, ale i složení) navrhujeme podle používaných typů zbraní, munice a zaměření střelnice. Pro vojenské a speciální střelnice navrhujeme individuální řešení v podobě směsi materiálů, které minimalizují odrazy střel a případné zranění osob.

Každý zákazník má své specifické požadavky. Sdělte nám je a my Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení na míru.


Použití balistického obložení


Ke stažení


Zaujal Vás tento produkt?

Ozvěte se nám

Volat nám můžete na číslo +420 737 218 315, nebo nám napiště zprávu.