Vyhledávání na webu

Pryžové desky protiodrazové, akustické, protihlukové

Bezpečnost a zmírnění hluku

Pryžový granulát

Pryžový granulát

Shootblock pryžový kvádr

Shootblock pryžový kvádr

Protiodrazové, protihlukové desky s rastrem

Protiodrazové, protihlukové desky s rastrem

Protiodrazové, protihlukové desky hladké

Protiodrazové, protihlukové desky hladké

Pryžové desky na střelnice jsou díky svým vlastnostem speciálně určené především pro použití jako protiodrazové obklady stěn, podlah, stropů a dalších konstrukčních prvků vnitřních (tunelových) a venkovních střelnic pro ruční palné zbraně ve smyslu ČSN 39 54 01. Zároveň tlumí a výrazně snižují hladinu hluku vznikajícího při střelbě na střelnici. Díky tomu zajišťují požadovanou bezpečnost účastníků střelby a v neposlední řadě se podílí na ochraně jednotlivých zařízení a konstrukčních prvků střelnice před poškozením způsobeným střelbou.

Vzhledem k náročnosti požadavků na parametry desek spolupracujeme už při vývoji materiálu se znalci v oboru střeliva, výbušnin a specializované balistiky. Jsme schopni dodat nejen konkrétní pryžové desky, ale nabídnout i možnost konzultace v oboru střelnic, navrhnout komplexní řešení, vypracovat projekt a připravit dokumentaci.

Naše nabídka zahrnuje řešení jak pro civilní, sportovní, kryté, otevřené, kontejnerové, tunelové střelnice tak i pro ozbrojené složky armádních a policejních jednotek.​​​​​​​

Desky se vyrábějí z SBR pryže. Standardní barva je černá, na přání zákazníka je možné probarvení v pojivu nebo barevný nástřik v široké škále barev. Rozlišují se podle typu využití. V zásadě se používají desky o rozměru 500 x 500 mm a tlouštěk od 20 mm do 100 mm.
Konkrétní navržení desky na střelnici (typ, výšku, ale i složení) navrhujeme podle používaných typů zbraní, munice a zaměření střelnice. Pro vojenské a speciální střelnice navrhujeme individuální řešení v podobě směsi materiálů, které minimalizují odrazy střel a případné zranění osob.

Každý zákazník má své specifické požadavky. Sdělte nám je a my Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení na míru.


Použití balistického obložení


Ke stažení


Zaujal Vás tento produkt?

Ozvěte se nám

Volat nám můžete na číslo +420 737 218 315, nebo nám napiště zprávu.