Vyhledávání na webu

Kanalizační vpusť

Vtoková (kanalizační) mříž složená s pryžového rámu a pryžovo-litonového víka jsou vyrobeny z recyklované pryže a jejich nosnost a pevnost zaručuje ocelová výztuha. Výrobek splňuje podmínky dle ČSN EN 124-2 a jsou zařazeny do skupiny D400 (zaručená minimální únosnost 40 tun). Je vhodný pro rekonstrukce vozovky, nové betonové plochy a nové asfaltové plochy.

Pryžový rám

Pryžový rám

Pryžovo-litinové víko

Pryžovo-litinové víko

Pryžový kanálový rám a víko jsou vyrobeny z recyklované pryže a jejich nosnost a  pevnost zaručuje ocelová výztuha. Výrobek splňuje podmínky dle ČSN EN 124-2 a jsou zařazeny do skupiny D400 (zaručená minimální únosnost 40 tun). Je vhodný pro rekonstrukce vozovky, nové betonové plochy a nové asfaltové plochy.
​​​​​​​

Vlastnosti

Pryžovo-litonový poklop má skvělé antivibrační a protihlukové vlastnosti, díky kterým dochází ke snížení hlučnosti při přejezdu vozidel. Mnohonásobně zvyšuje životnost podloží než u klasického betonového, a to zejména díky skvělým vlastnostem pryže, která nárazy způsobené dopravou absorbuje. Díky tomu nedochází k vydrolení betonových skruží, kanál se nepropadá a netvoří se výtluky jako u běžně vyskytujících se kanálů.

Výměna kanálu

K instalaci kanálu není potřeba žádných zvláštních nástrojů či mechaniky, výměna probíhá zcela stejným způsobem jako u klasických kanálů.

 

Certifikace

Certifikát výrobku dle ČSN EN 124
Uděleno: 5/2013
Prům. vzor Společenství
Uděleno: 8/2014


Ke stažení


Zaujal Vás tento produkt?

Ozvěte se nám

Volat nám můžete na číslo +420 774 253 502, nebo nám napiště zprávu.